Projektowanie wnętrz – Nowy Sącz

Z wielką przyjemnością informujemy, że Galerii Mebli Milano, będą mogli Państwo kompleksowo zaprojektować i wykończyć swój dom czy mieszkanie. Każde projektowane przez nas wnętrze jest wyjątkowe i różne, tak jak potrzeby naszych klientów. Dzięki współpracy z najlepszym Projektantem Wnętrz w Nowym Sączu jesteśmy w stanie zaspokoić najśmielsze oczekiwania i  potrzeby naszych klientów. 

PROJEKT

Pierwszym elementem jaki jest punktem wyjścia w aranżacji wnętrz, to zaprojektowanie przestrzeni nie tylko gustownej ale i praktycznej. Tworząc taki projekt, staramy się przewidywać i szukamy rozwiązań optymalnych dla każdego użytkownika. Współpracujemy z wykonawcami i firmami, którzy również rozumieją potrzeby naszych klientów a zaproponowane rozwiązania znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Często bowiem projekt zakłada co innego, natomiast w procesie realizacji wiele rzeczy okazuje się niemożliwymi. Z nami nie ma tego problemu. Wszystkie nasze realizacje w pełni odpowiadają założeniom projektu.

REALIZACJA

Od samego początku współpracujemy z najlepszymi firmami, niezależnie czy projektują Państwo przestronną kuchnię, wygodną sypialnię czy modny salon. Firmy jakim powierzamy realizację naszych projektów są w pełni gotowe by dopasować oferowane przez siebie produkty i usługi w taki sposób, by jak najbardziej odpowiadały założeniom zaprojektowanego pomieszczenia. Od mebli na wymiar po dodatki i dekoracje, zapewniamy fachowe doradztwo, przystępne ceny i korzystne formy finansowania. Zastanawiasz się jeszcze? Odwiedź nas, poproś o wycenę i sprawdź naszą wyjątkową i atrakcyjną ofertę!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE