Home Katalogi

Katologi meblowe

Mimo, iż nasz salon meblowy mieszczący się przy ul. Węgierskiej 28, posiada ponad 900 m2 ekspozycji meblowej, nie jesteśmy w stanie pokazać Państwu wszystkiego czego chcemy i również tego, czego czasem Państwo oczekują. Z pomocą przychodzą nam katalogi, które będą dostępne na stronie internetowej Meble Nowy Sącz – Galeria Mebli Milano. Dzięki ciągłej współpracy z najlepszymi producentami mebli w Polsce i na świecie, oferta ta będzie cały czas aktualna i dostępna do Państwa dyspozycji. Wiele z poniższych firm dostępna jest tylko i wyłącznie w Galerii Mebli Milano w Nowym Sączu.

Dzięki najnowszym katalogom naszych producentów, znajdą Państwo mnóstwo inspiracji i pomysłów oraz aktualnych promocji i wyprzedaży. Serdecznie zapraszamy do pobierania i zapoznania się z częścią naszej bogatej oferty. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu. Nasi pracownicy z pewnością pomogą w doborze odpowiednich mebli oraz wyposażenia Państwa domu czy mieszkania.

ROM

meble-milano_0002_rom-150x70

Befame

Meble NOVA

Aris Concept

Claudie Design

Matkowski Meble

matkowski

Zakor

zakor meble

Meble Ceglewski

Bukowski Meble

Elstead lighting

Emmohl

Katalogi łóżek i materacy

New Elegance - łóżka

Bedding - materace

Buoninfante - materace

Hilding - materace

Curem - materace

Katalogi tkanin

Wielu klientów naszego sklepu pyta nas często o dostępność tkanin jakie można zastosować w wybranych narożnikachsofachfotelachłóżkach tapicerowanych czy krzesłach. Niewątpliwie, ich ilość przyprawia o zawrót głowy i trudno czasem zdecydować się na tę jedyną. Poniżej udostępniamy Państwu odnośniki do producentów tych tkanin aby w domowym zaciszu zapoznać się nie tylko z bogatą ilością wzorów i kolorów ale także proponowanymi technologiami ich wykonania.

Fargotex

AquaClean

Italvelluti

Dekoma

Katalogi wyposażenia i sprzętu AGD

Reblok

Galicja Tomaszek

TRES AGD

  TOP