ochrona mebli przed zwierzętami

Masz pupila, z którym uwielbiasz spędzać czas także w domu ale obawiasz się o swoją ulubioną sofę lub fotel? Nie martw się! My też jesteśmy miłośnikami zwierząt i mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Galerii Mebli Milano posiadamy w ofercie jedyną w swoim rodzaju tkaninę w Technologii Aquaclean. Co w niej niezwykłego? Tradycyjne tkaniny, bez bariery ochronnej często ulegają zadrapaniu lub zaciągnięciu przez pazury zwierząt. Aquaclean zawiera innowacyjną powłokę między tkaną częścią tapicerki oraz zewnętrzną częścią tkaniny, która eliminuje uszkodzenia spowodowane przez łapy Twojego pupila oraz zamki i nity spodni. Jest bardziej elastyczna i sprężysta. Teraz możesz swobodnie bawić się na sofie ze swoim psem lub kotem bez obawy o zniszczenie tapicerki.

A co z bakteriami i roztoczami? Niestety są one nieuniknione gdy w domu jest zwierzę. O to też nie musisz się martwić. Technologia Safe Front zastosowana w tkaninach Aquaclean jest idealną ochroną przeciw roztoczami, grzybami i bakteriami. Tworzy ona swoistą barierę, która zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego i bakterii, a co za tym idzie zapewnia higienę, zdrowie i dobre samopoczucie Twoje i Twojej rodziny.

Kolejną zaletą tkaniny Aquaclean jest łatwość jej czyszczenia. Koniec z mozolnym odkurzaniem i odświeżaniem tapicerki Twoich mebli. Oferowane w Galerii Mebli Milano meble z technologią Aquaclean są łatwe w pielęgnacji. Powierzchnia tych kolekcji jest całkowicie gładka, co ułatwia usuwanie sierści z tkaniny. Do wyczyszczenia Twojej sofy lub fotela wystarczy jedynie wilgotna szmatka lub gąbka. Aquaclean pozwala na usunięcie większości plan przy użyciu samej, czystej wody. Wykończenie to polega na pokryciu poszczególnych włókien niewidzialną warstwą molekularną zapobiegającą przenikaniu zanieczyszczeń do tkaniny. Czyszczenie mebli jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Odkryj kolekcje tkanin wykonanych w Technologii Aquaclean w Galerii Mebli Milano. Możesz wybierać spośród mnóstwa kolorów i wzorów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do naszego salonu w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 28.