Meble Bizzarto Collezione w Galerii Mebli Milano

Od kilku tygodni w naszym salonie mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą narożników i wypoczynków firmy Bizzarto Collezione. Firma Bizzarto posiada ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji mebli na polskim i zagranicznym rynku. Kolekcje te, podbijają serca klientów w całej Europie. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i zaawansowanej technologi produkcji firma zdobyła uznanie klientów oraz zdobyła szereg prestiżowych nagród, które udowadniają, że proponowane wypoczynkisofy czy rozkładane narożniki z funkcją spania sprawdzają się doskonale w naszych wnętrzach.

Projektując meble nieustannie poszukujemy inspiracji w naturze oraz kulturach świata. Nasi specjaliści wprowadzają oryginalne rozwiązania, dzięki czemu meble zyskują innowacyjne formy, które sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Decydując się na meble Bizzarto możesz być pewien ich najwyższej jakości.

Narożniki i sofy – piękne i funkcjonalne

Projektując narożniki i sofy, firma Bizzarto łączy doświadczenie i pasję. Każdy mebel posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Już podczas samego projektowania mebla, klient ma możliwość wyboru szerokiej oferty tkanin obiciowych, elementów dekoracyjnych oraz dobór potrzebnych funkcjonalności. Najważniejszą zaletą jest indywidualny charakter mebla i jego wygoda przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Decydując się na zakup mebli z dowolnej kolekcji, klient ma do wyboru szeroką gamę brył, kształtów oraz funkcji, dzięki którym mebel w docelowym miejscu ustawienia może optymalnie pełnić swoje funkcje. Niezależnie czy potrzebujemy wygodnej telewizyjnej sofy czy narożnika z funkcją spania każdy mebel doskonale wpisze się w profil naszego pomieszczenia i potrzeb. Wypoczynki i narożniki swoim stylem bazują na nowoczesnych i modnych bryłach z zachowaniem klasycznych motywów wzornictwa. Dzięki temu pasują do większości pomieszczeń tradycyjnych i nowoczesnych.

Jeśli chcą Państwo wypróbować, zobaczyć i poznać lepiej firmę Bizzarto, serdecznie zapraszamy do naszej galerii na ul. Węgierskiej 28 w Nowym Sączu. Chętnie pomożemy dobrać optymalny mebel do Państwa potrzeb i oczekiwań. Inspirację mogą Państwo znaleźć również w katalogu firmowym Bizzarto Collezione. Wiele sof i narożników znajdą Państwo również w naszym salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy.