Home PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Projekt

Każdy projekt wnętrza, tak samo jak nasi klienci jest inny. Korzystając z nieszablonowych rozwiązań i kompleksowego podejścia do realizacji, tworzymy wnętrza, które nie tylko inspirują ale stają się praktycznym elementem naszego otoczenia. Elastyczność i bank dobrych praktyk pozwala nam tworzyć przestrzenie w 100% dostosowane do gustu i wymagań naszych klientów.

Zakres

Cenimy sobie elastyczność rozwiązań oraz szanujemy opinie naszych klientów. Każdy projekt wnętrza przygotowujemy indywidualnie, kierując się nie tylko trendami i modą. Liczy się komfort i potrzeby jakie przedstawi nasz klient. Począwszy od pojedynczych pomieszczeń jak sypialnia, salon, pokój dzienny po zaawansowane aranżacje mieszkań i domów, zaprojektujemy i pomożemy rozwiązać problemy jakie stawia przed nami urządzenie komfortowych wnętrz.

Realizacja

Projekt, dobór wyposażenia i realizacja. Galeria Mebli Milano, współpracuje z największymi i najbardziej cenionymi producentami mebli i wyposażenia wnętrz na terenie Polski i Europy, dzięki temu masz pewność, że wykonany projekt pokryje się z rzeczywistością a materiały wykończeniowe będą najwyższej jakości zaś sprawdzeni i doświadczeni wykonawcy zrealizują projekty z ogromną starannością.

Nasze realizacje

  TOP