Emmohl  jest efektem połączenia pasji i wieloletniego doświadczenia w kreowaniu mebli tapicerowanych. Jest to marka dedykowana dla osób poszukujących unikalnych rozwiązań wzorniczych podążających za zmieniającymi się trendami oraz oczekiwaniami, spełniających rygorystyczne standardy jakości i komfortu. Rozwiązania marki Emmohl  będą ważnym elementem przy realizacji wyjątkowych koncepcji prestiżowych wnętrz. Kładziemy duży nacisk na technologię, tak by proces produkcji, jak i wyroby finalne spełniały jak najwyższe standardy ekologiczne.

Pokaż:
 • BoyBoy

  Boy

  Fotel Boy to prosta i elegancka bryła, której wygoda i lekkość sprawią, że stanie się idealnym uzupełnieniem Państwa salonu.
 • Camaro

  Camaro

  Fotel Camaro gwarantuje połączenie elegancji z nowoczesnością. Camaro to prosta bryła fotela na wydatnej, chromowanej, centralnie umieszczonej nodze.
 • BedfordBedford

  Bedford

  Fotel Bedford gwarantuje połączenie elegancji z nowoczesnością. Prosta bryła fotela na wydatnej, chromowanej, centralnie umieszczonej nodze pragnie znaleźć się w otoczeniu mebli syntetycznych, prostych i nowoczesnych.
 • AstonAston

  Aston

  Fotel Aston to elegancja i wygoda w każdym calu. Wygodne wysokie oparcie, ozdobne guziki i dodatkowy podnóżek sprawią, że zakochasz się w tym fotelu od pierwszej minuty użytkowania.
 • AgatAgat

  Agat

  Fotel Agat to prosta uniwersalna bryła, której wygoda i elegancja sprawią, że stanie się idealnym uzupełnieniem Państwa salonu.
 • Geralt

  Geralt

  Fotel Geralt łączy w sobie elegancki design z wygodą, którą dać mogą jedynie najlepsze jakościowo meble tapicerowane. Fotel charakteryzuje się miękką linią oraz wygodnym wysokim oparciem, a z dodatkowym podnóżkiem staje się enklawą relaksu po ciężkim dniu.
 • Smith

  Smith

  Fotel Smith łączy w sobie elegancki design z wygodą, którą dać mogą jedynie najlepsze jakościowo meble tapicerowane. Stylowe, smukłe nóżki i masywne siedzisko tworzą wyrafinowaną bryłę, a ozdobne guziki w słonecznym kolorze dodają energii.
 • Agra

  Agra

  Agra-to przyjemny, a zarazem uniwersalny design, który idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Jej niewątpliwym atutem jest Nova System-  zaawansowany mechanizm rozkładania mebli tapicerowanych do spania, dzięki któremu czynność rozkładania i składania jest niezwykle łatwa. System dostępny jest w sofach i narożnikach, a w przypadku narożników…
 • QuartzQuartz

  Quartz

  Quartz- trwały i wygodny narożnik z funkcją Relax i regulowanym zagłówkom. Jego niewątpliwym atutem jest Nova System-  zaawansowany mechanizm rozkładania mebli tapicerowanych do spania, dzięki któremu czynność rozkładania i składania jest niezwykle łatwa. System dostępny jest w sofach i narożnikach, a w przypadku narożników istnieje możliwość…
 • NapoliNapoli

  Napoli

  Napoli- elegancja i wygoda, którą gwarantują gustowne przeszycia oraz regulowane zagłówki. Niewątpliwym atutem sofy Napoli jest Nova System-  zaawansowany mechanizm rozkładania mebli tapicerowanych do spania, dzięki któremu czynność rozkładania i składania jest niezwykle łatwa. System dostępny jest w sofach i narożnikach, a w przypadku narożników istnieje…
 • SlimSlim

  Slim

  Slim- trwała i wygodna sofa o klasycznej sylwetce, której mniejszy rozmiar idealnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Jej niewątpliwym atutem jest Nova System-  zaawansowany mechanizm rozkładania mebli tapicerowanych do spania, dzięki któremu czynność rozkładania i składania jest niezwykle łatwa. System dostępny jest w sofach i narożnikach,…
 • LoretoLoreto

  Loreto

  Loreto- trwała i wygodna sofa o klasycznej sylwetce. Jej niewątpliwym atutem jest Nova System-  zaawansowany mechanizm rozkładania mebli tapicerowanych do spania, dzięki któremu czynność rozkładania i składania jest niezwykle łatwa. System dostępny jest w sofach i narożnikach, a w przypadku narożników istnieje możliwość zmiany układu z…