Emmohl  jest efektem połączenia pasji i wieloletniego doświadczenia w kreowaniu mebli tapicerowanych. Jest to marka dedykowana dla osób poszukujących unikalnych rozwiązań wzorniczych podążających za zmieniającymi się trendami oraz oczekiwaniami, spełniających rygorystyczne standardy jakości i komfortu. Rozwiązania marki Emmohl  będą ważnym elementem przy realizacji wyjątkowych koncepcji prestiżowych wnętrz. Kładziemy duży nacisk na technologię, tak by proces produkcji, jak i wyroby finalne spełniały jak najwyższe standardy ekologiczne.

Pokaż:
 • WilsonWilson

  Wilson

  Fotel Wilson- Komfortowy fotel wprost zachęca by wygodnie się rozsiąść i odpocząć po ciężkim dniu. Lekki design fotela oraz oryginalne i eleganckie wykończenie stworzą niezwykły klimat w Państwa domu.
 • WillowWillow

  Willow

  Fotel Willow to fotel zwracający na siebie uwagę ciekawą formą i miękkimi liniami. Kształt, konstrukcja siedziska i oparcia oraz możliwość rozłożenia zadziwiają harmonią i komfortem wypoczynku.
 • WaltherWalther

  Walther

  Fotel Walther to fotel idealny. Sprawdzi się zarówno jako centralny element salonu np. przed kominkiem, jak również w domowej bibliotece. Może być efektownym solistą lub elementem ciekawej aranżacji. Wysokie oparcie gwarantuje wygodę, a cztery drewniane nogi zapewnią stabilność.
 • SidneySidney

  Sidney

  Fotel Sidney- Komfortowy fotel wprost zachęca by wygodnie się rozsiąść i odpocząć po ciężkim dniu. Jest to połączenie stylu nowoczesnego z tradycyjnym, które sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniach. Szerokie, głębokie siedzisko z lekko rozchylającymi się podłokietnikami zapewni komfort i wygodę.
 • SienaSiena

  Siena

  Fotel John jest ozdobą zarówno nowoczesnych loftów, jak i tradycyjnych wnętrz. Uniwersalna bryła fotel pozwala zestawić go z różnymi meblami i stworzyć wyjątkowy klimat pomieszczenia. Zakochaj się od pierwszego wejrzenia i zbuduj wnętrze, które będzie idealną strefą wypoczynku!
 • MichelMichel

  Michel

  Fotel Michel- Komfortowy fotel wprost zachęca by wygodnie się rozsiąść i odpocząć po ciężkim dniu. Jest to połączenie stylu nowoczesnego z tradycyjnym, które sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniach. Szerokie, głębokie siedzisko z lekko rozchylającymi się podłokietnikami zapewni komfort i wygodę.
 • JohnJohn

  John

  Elegancki i stylowy fotel John stanie się ozdobą zarówno nowoczesnych loftów, jak i tradycyjnych wnętrz. Ciekawym elementem fotela są ozdobne guziki. Zakochaj się od pierwszego wejrzenia i zbuduj wnętrze, które będzie idealną strefą wypoczynku!
 • JennyJenny

  Jenny

  Szukasz ciekawego fotela do gabinetu, salonu? Chcesz zaskoczyć swoich gości meblem w stylu vintage? Nie ma dla Ciebie nic lepszego niż fotel Jenny. Szeroki i wygodny fotel pomoże Ci zaaranżować pomieszczenie w wyjątkowym stylu.
 • NormanNorman

  Norman

  Elegancki i stylowy fotel Norman na obrotowej podstawie stanie się ozdobą zarówno nowoczesnych loftów, jak i tradycyjnych wnętrz. Zakochaj się od pierwszego wejrzenia!
 • LondonLondon

  London

  Fotel London- Komfortowy fotel wprost zachęca by wygodnie się rozsiąść i odpocząć po ciężkim dniu. Lekki design fotela oraz oryginalne i eleganckie wykończenie stworzą niezwykły klimat w Państwa domu.
 • RemiRemi

  Remi

  Fotel Remi klasyczny fotel z szerokim i wyprofilowanym siedziskiem oraz drewnianymi podłokietnikami i nóżkami. Remi to klasyczna bryła z nutą nowoczesności, nieśmiertelny styl i wygoda użytkowania w jednym.
 • DylanDylan

  Dylan

  Fotel Dylan to oryginalny design, który łączy w sobie ciekawą bryłę siedziska oraz kanciaste drewniane podłokietniki. Dylan jest meblem ponadczasowym, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i stanie nie tylko miejscem wypoczynku ale również jego ozdobą.
 • CarreraCarrera

  Carrera

  Fotel Carrera- Oparcie, siedzisko i podłokietniki fotela zostały wyprofilowane z jednej bryły. Komfortowy fotel wprost zachęca by wygodnie się rozsiąść i odpocząć po ciężkim dniu.
 • GeorgGeorg

  Georg

  Georg to fotel zwracający na siebie uwagę ciekawą formą i miękkimi liniami. Kształt, konstrukcja siedziska i oparcia zadziwiają harmonią i komfortem wypoczynku.
 • HarryHarry

  Harry

  Fotel Harry gwarantuje połączenie elegancji z nowoczesnością. Bryła fotela jest oryginalna i przykuwa wzrok dzięki czemu tworzy elegancki gadżet urozmaicający każde wnętrze.
 • CornCorn

  Corn

  Fotel Corn to prosta i elegancka bryła, której wygoda i lekkość sprawią, że stanie się idealnym uzupełnieniem Państwa salonu.
 • BoyBoy

  Boy

  Fotel Boy to prosta i elegancka bryła, której wygoda i lekkość sprawią, że stanie się idealnym uzupełnieniem Państwa salonu.
 • Camaro

  Camaro

  Fotel Camaro gwarantuje połączenie elegancji z nowoczesnością. Camaro to prosta bryła fotela na wydatnej, chromowanej, centralnie umieszczonej nodze.
 • BedfordBedford

  Bedford

  Fotel Bedford gwarantuje połączenie elegancji z nowoczesnością. Prosta bryła fotela na wydatnej, chromowanej, centralnie umieszczonej nodze pragnie znaleźć się w otoczeniu mebli syntetycznych, prostych i nowoczesnych.
 • AstonAston

  Aston

  Fotel Aston to elegancja i wygoda w każdym calu. Wygodne wysokie oparcie, ozdobne guziki i dodatkowy podnóżek sprawią, że zakochasz się w tym fotelu od pierwszej minuty użytkowania.
 • AgatAgat

  Agat

  Fotel Agat to prosta uniwersalna bryła, której wygoda i elegancja sprawią, że stanie się idealnym uzupełnieniem Państwa salonu.
 • GeraltGeralt

  Geralt

  Fotel Geralt łączy w sobie elegancki design z wygodą, którą dać mogą jedynie najlepsze jakościowo meble tapicerowane. Fotel charakteryzuje się miękką linią oraz wygodnym wysokim oparciem, a z dodatkowym podnóżkiem staje się enklawą relaksu po ciężkim dniu.
 • SmithSmith

  Smith

  Fotel Smith łączy w sobie elegancki design z wygodą, którą dać mogą jedynie najlepsze jakościowo meble tapicerowane. Stylowe, smukłe nóżki i masywne siedzisko tworzą wyrafinowaną bryłę, a ozdobne guziki w słonecznym kolorze dodają energii.