Każdy z nas jest inny, dlatego każde wnętrze powinno być inne- idealnie dopasowane do potrzeb i gustu użytkowników. Gwarancję dobrego samopoczucia i funkcjonalności daje jedynie indywidualny projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Dlatego jeśli chcesz by Twoje marzenia o domu stały się rzeczywistością zapraszamy do Galerii Mebli Milano przy ul.Węgierskiej 28. Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów oferując darmowe aranżacje wnętrz w każdy poniedziałek! Począwszy od pojedynczych pomieszczeń jak sypialnia, salon, pokój dzienny po kompleksowe aranżacje domów i mieszkań.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami mebli i projektantami wnętrz dajemy naszym klientom gwarancję jakości i funkcjonalności. Oferowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy. Towarzyszymy naszym klientom od momentu powstania projektu, aż po końcowe etapy wykończenia wnętrz ze staranną dbałością o najmniejsze detale. Wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta i dokładamy wszelkich starań aby efekt finalny był w 100% zgodny z założonym projektem.

W związku z dużym zapotrzebowaniem serdecznie zapraszamy do współpracy projektantów, deweloperów i wykonawców, którzy zasilą nasz zespół.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośrednio pod numerem telefonu Galerii Mebli Milano- +48 534 422 422, poprzez formularz zgłoszeniowy lub na naszym profilu na Facebooku .