Meble Nowy Sącz

Top 5 praktycznych mebli do przedpokoju

milano-0042Okres jesienno – zimowy to czas, kiedy najbardziej doceniamy w naszym domu rolę mebli do przedpokoju, jakie powinny się w nim znaleźć. W salonach meblowych w Nowym Sączu, mamy szeroki wybór mebli o tym przeznaczeniu, ale czy na pewno każdy się nadaje i czy spełnia swoją funkcję?

Przedpokój, jak wielu uważa to wizytówka naszego wnętrza, dlatego warto zadbać by jego wyposażenie zachwycało gości, a jednocześnie było dla nas praktyczne w swoim przeznaczeniu. Galeria Mebli Milano stworzyła top 5 mebli przedpokojowych, które powinny znaleźć się w każdym przedpokoju. W ich doborze kierowaliśmy się własnymi przemyśleniami oraz opiniami i wyborami naszych klientów.

1. Garderoba

Bardzo dobrym i efektownym rozwiązaniem, które cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem klientów są gotowe garderoby, które zastępują dobieranie i poszukiwania oddzielnych modułów do urządzenia przedpokoju. Garderoby zawierają zwykle niewielką część z szafą zamykaną, kilka szuflad lub półek na buty, wieszaki otwarte oraz w zależności od producenta wbudowane lustro. Przykładami takiej garderoby, może być ten produkt z serii Laurens firmy Meblomax.

2. Komoda

Kolejny mebel, który może znaleźć się w przedpokoju to klasyczna i najczęściej spotykana komoda. Za co kochamy komody? Przede wszystkim za kompleksowość zastosowań oraz nieograniczone style wzornictwa różnych producentów. Ze względu na różnorodne wymiary i kształty tych mebli, komodę łatwo dobrać praktycznie do każdego przedpokoju, nieważne czy jest wąski, szeroki, wszędzie będzie wyglądała bardzo dobrze. Komodę cenimy również za możliwość utrzymania czystości w takim pomieszczeniu, buty, czapki, szaliki rękawiczki – w zależności od wybranego modelu całą galanterię dodatkową oraz obuwie możemy przechowywać z dala od wzroku gości.

3. Sofy i fotele

Coraz częściej w przedpokojach zaczynają pojawiać się sofy oraz fotele. Jest to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla większych przedpokoi, które zmieszczą tego typu meble. Umieszczenie w przedpokoju niewielkiej sofy lub dwóch foteli to bardzo dobre rozwiązanie dla ceniących sobie elegancję oraz wygodę dla naszych gości. Odpowiednia sofa oraz fotel może być doskonałym uzupełnieniem wnętrza oraz w otwartych pomieszczeniach w połączeniu ze stolikiem lub ławą może stać się dodatkowym miejscem na wypicie kawy i lekturę prasy.

4. Lustro

Lustra to jedne z najważniejszych mebli/akcesoriów, jakie powinny znaleźć się w przedpokoju. W niewielkich pomieszczeniach sprawdzą się ze względu na optyczne powiększenie tych przestrzeni. W dużych będą natomiast piękną ozdobą ściany. Oczywiście nie musimy podkreślać roli lustra, w które przed wyjściem każdy nas zerka, krócej lub dłużej 🙂

5. Wieszaki

To kolejne najczęściej poszukiwane akcesoria do przedpokojów. Stojące, wiszące, przykręcane – jakiekolwiek sprawdzą się doskonale jako integralne wyposażenie tego typu wnętrza. Przy standardowych wieszakach sprawdzą się również doskonale wieszaki stojące wraz parasolnikami, bo jak wiemy jesienna pogoda nie zawsze bywa słoneczna.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Najnowsze opinie:

Najpopularniejsze produkty: