Meble Nowy Sącz

Prestiżowa koncepcja wnętrz? Emmohl!

Od dłuższego czasu w naszym salonie oraz w sercach naszych klientów, zagościła nowa firma. Swój sukces zawdzięczają modnym bryłom, wysoką jakością produkcji mebli  oraz co najważniejsze dla klienta – atrakcyjną ceną. Z radością prezentujemy Państwu firmę Emmohl – laureata wielu światowych nagród w kategorii wzornictwa i designu wnętrz, zaufaną firmę obecną od wielu lat na polskim rynku.

Firma Emmohl posiada w swojej kolekcji niewątpliwie jedną z najbardziej bogatej kolekcji meblowych dostępnych dzisiaj na polskim rynku. W ich bogatej ofercie znajdziemy meble do salonu, meble do przedpokoju, jadalni, gabinetu. Jednym słowem wszystko, czego najczęściej dziś szukamy. Oferta Emmohl skierowana jest do miłośników nowoczesnych i prostych rozwiązań, ale również takich, które nas nie zawiodą i będą objęte stosowną gwarancją. Dziś prostota i minimalistyczny design – szczególnie w branży meblowej zyskuje dużą popularność – tym też w projektowaniu swoich brył kierują się Emmohl.

Jeśli Wasz narożnik do salonu prosi się o wymianę lub marzy się Wam wygodny narożnik z funkcją spania, nie musicie już szukać dłużej. Nasz producent zaspokoi każde gusta oraz z pewnością mile zaskoczy przystępną ceną.

Spełnienie marzeń, to fotel do sypialni? Marzy Ci się wygodny fotel do spania? A może dla relaksu fotel z podnóżkiem, by lepiej zregenerować się po ciężkim dniu? Nie prostszego nasz producent zadbał również, by miłośnicy klasycznych foteli znaleźli w jego nowej kolekcji to o czym marzą oni sami oraz ich wnętrza. Bogata oferta obejmuje klasyczne wzornictwo jak np. „fotel uszak” oraz  fotele w bardziej nowoczesnej bryle typu clubmaster lub inspirowane kultowym modelem modernistycznym „Egg”.

 

Jeśli szukają Państwo wygodnych, trwałych i modnych mebli zdecydowanie należy wybrać firmę Emmohl. Znakomita część ich najważniejszych modeli znajdą Państwo w naszym salonie meblowym przy ul. Węgierskiej 28 w Nowym Sączu. Warto nas odwiedzić, zobaczyć, wypróbować, porównać i dokonać decyzji o zakupie. Serdecznie zapraszamy.

Najnowsze opinie:

Najpopularniejsze produkty: