Meble Nowy Sącz

Narożnik czy sofa ? Oto jest pytanie.

narozniki-nowy-saczWiele sklepów meblowych w Nowym Sączu proponuje bardzo szeroki wybór narożników oraz sof, różnorodność kształtów, wymiarów, kolorów, materiałów wykończeniowych takich mebli może przyprawić klienta o zawrót głowy. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia oraz opinii naszych klientów jako Galeria Mebli Milano Nowy Sącz, pragniemy pomóc Państwu w doborze odpowiedniego wyposażenia wnętrz.

Narożnik czy sofa?

Wielu z naszych klientów boryka się z problemem w wyborze „narożnik czy sofa”. Zarówno narożnik jak i sofa to w sporej części mebel aranżujący wygląd salonu lub przedpokoju w naszym domu. Ze względu na gabaryty tego rodzaju mebli należy pamiętać, że jest on dominujący i kreuje wygląd pomieszczenia w dany styl. W zależności od powierzchni pomieszczenia należy zastanowić się czy wybierzemy ogromny narożnik o wymiarach 420x 420 czy dwie mniejsze sofy. Te kwestie to nie tylko wygoda ale i funkcjonalność o której później wspomnimy.

Jeśli dysponujemy dużym i przestronnym pomieszczeniem, śmiało możemy zdecydować się na  duży i wygodny narożnik z funkcją spania oraz dodatkowymi funkcjami, który czasem może posłużyć nam lub naszym gościom jako duże królewskie łoże. Dodatkowo narożniki tego typu wyposażone są zazwyczaj w pojemniki na pościel co znacznie ułatwia jej przechowywanie.

Sofa doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach ale równie skutecznie może gościć nawet 5 osób. Dzięki sofie możemy również skusić się na optyczny podział salonu ustawiając mebel np. przed telewizorem tyłem do wejścia, za nią z kolei ustawiając stół i krzesła wyznaczymy strefę relaksu oraz strefę jadalnianą czy gościnną. Ponadto najlepsi producenci tego typu mebli, które posiadamy w naszej ofercie wyposażyli większość tego typu mebli również w funkcję spania oraz pojemniki na pościel. Warto również dodać, że każdy narożnik czy sofa może być zamówiona na dowolny wymiar co nie ogranicza nas do wyboru tylko jednego lub kilku modeli.

Dodatkowo naszą sofę możemy uzbroić w szereg innych udogodnień, których będą nam wszyscy zazdrościć. Są to np. regulowane zagłówki, funkcja relax (wysuwane podnóżki), masaże wbudowane
w siedzisko oraz oparcie, podgrzewacze do napojów, oświetlenie ambilight, regały i półki oraz wiele, wiele innych.

Wykończenie sofy i narożnik.

Od materiałów własnych klienta po luksusowe skóry. Tak w skrócie można określić wybór materiałów wykończeniowych. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę próbników materiałów wykończeniowych wraz gamami kolorystycznymi – które, nie oszukujmy się mają ogromny wpływ na docelowy wygląd oraz przeznaczenie mebla i dopasowanie go do naszego mieszkania. A co jeśli nasza sofa czy narożnik mają być meblem rodzinnym? Na to pytanie mamy również odpowiedź. Nasz salon oraz nasi producenci zaproponują Państwu meble wykończone tkaninami AquaClean. Ten typ tkanin jest przeznaczony szczególnie dla użytkowników, gdzie sofa czy narożnik, staje się centrum domowej rozrywki, wygodnym miejscem do zjedzenia posiłku lub dzięki naszym pociechom staje się placem zabaw naszych pociech. Wykończenie materiałem AquaClean polega na pokryciu poszczególnych włókien tkaniny niewidzialną warstwą molekularną zapobiegającą przenikaniu zanieczyszczeń do tkaniny.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Najnowsze opinie:

Najpopularniejsze produkty: